ÜRÜNLERİMİZ

 • 1

  DEKO AKRIL - Akrilik Boya

  Akrilik reçine emülsiyonlu mat görünümlü dış cephe boyasıdır.Her türlü yüzeye mükemmel yapışır. Zamanla sertleşme, dökülme, solma yapmaz , yağış, nem, güneş ışınları ve deniz kıyılarında tuzlu nemin olumsuz etkilerine son derece dayanıklıdır. Su buharı geçirğenliği sayesinde teneffüs etme özelliği ile duvardaki nemi kolayca dışarı atar.

 • 2

  DEKO AKRIL ASTAR – Akrilik Astar

  Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı dış cephe astarıdır. Uygulandığı yüzeyde mükemmel adezyon göstererek yapışır. Mükemmel nefes alma - subuharı geçirgenliği- üzerine uygulanacak boyaya, sağlam bir zemin hazırlar boya sarfıyatı azaltır. Sıva, beton, sunta gibi yapı elemanlarında, akrilik esaslı boya ve kaplama malzemelerinin astarı olarak kullanılır.

 • 3

  DEKO KONTAK – Betokontak Astar

  Su bazlı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı bir dış cephe astarıdır.Yüksek bağlayıcı özelliği ile uygulanan yüzeye kolayca yayılır ve yüzey üzerine derinlemesine nüfuz ederek uygulandığı yüzeyi ter türlü sıva yapmaya, seramik karo ve fayans yapıştırmaya hazırlayan bir astardır. Uygulandığı yüzeyin emiciliğini azaltarak boya sarfiyatını düşürür. Brüt beton yüzeyler ,eski beton yüzeyler ,eski fayans yüzeyler , gaz beton, betopan ve tuğla duvar yüzeyler üzerine uygulanır.

 • 4

  DEKO SATEN – Saten Boya

  İç cephelerde lüks bir görünüm elde edebilmek amacıyla kullanılan, akrilik esaslı, silikon katkılı, yüksek silinebilme özelliğine sahip, lüks saten görünümü veren, yarı mat boyadır.

 • 5

  DEKO PLAST – Plastik Emülsiyon

  Plastik Emülsiyon, yapıların iç cephe duvar yüzeylerinde kullanılabilen, akrilik esaslı mat görünümlü, düşük malzeme tüketimi ile ekonomik bir boyadır.

 • 6

  DEKO IZOLAK – Izolak Astar

  Akrilik kopolimer esaslı, alçı ve emici yüzeyler için kullanılan şeffaf bir duvar astarıdır. Sıva beton, alçı, kireç vb. yapı elamanları üzerinde kullanılır.

 • 7

  DEKO SUTUT – Izolasyon Malzemesi

  Stiren akrilik reçine esaslı elastik kolay uygulanan izolasyon malzemesidir. Mükemmel su yalıtımı sağlayan tek kompenentli su ile incelebilen sıvı plastik izolasyon malzemesidir. Dekoratif amaçla kullanılabilir.Garaj, balkon, çatı tabanı, bodrum duvarlarında ve terasta izolasyon amaçlı kullanılır.

 • 8

  DEKO TEKSTÜR – Tekstürlü Boya

  Mükemmel örtme gücüne sahip, mat, grenli teksture son kat dış cephe boyasıdır. Sıva, beton, serpme ve diğer mineral yüzeyler, bozuk sıva ve hatalı yüzeylerde desen vermek veya dekoratif amaçla kullanılır.Ozel dolgularla geliştirilmiştir. Dengeli kuruma özelliği gösterir.Atmosfer koşul ve kirliliğine, özel renk pigmentleri sayesinde güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Solmaz ve çatlamaz.Teneffüs kabiliyetiyle yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır. Rulo ve sarfiyat değişikliği ile çeşitli desen çalışmaları yapılabilir.Su itici özelliğinden dolayı duvarlarınız sürekli kuru kalır. Böylece yüzey kirliliği, yosun ve küflenme ile ısınma kayıpları en aza inmiş olur.

 • 9

  DEKO MINERAL – Renkli Mineral Kum Siva

  Mineral Siva, sentetik emülsiyon esasli,nefes alabilme özelligi ile içerdeki nemi disariya atabilen, sudan etkilenmeyen dogal renkli mermer parçaciklarindan olusan, içte ve disa kullanilabilen hazir renkli mineral kum sivadir. Dekoratif özellikleri olan dökülmeyen, nefes alan, günes isinlari ile atmosferik olaylara son derece dayanikli, kuruduktan sonra su ile yikanabilen esnek yapili zengin görünümlü uzun ömürlü cephedeki çatlaklari göstermeyen kaplama malzemesidir. Tüm binalarin iç ve dis cephelerinde, brut beton, betopan, sunta, alçipan vb.tüm yüzeylerde uygulanabilir.

 • 10

    DEKO MAX - Plastik Lüks Iç Cephe Boyasi

    Su bazlı, PVA esaslı üstün kaliteli mat görünümlü dekoratif iç cephe son kat boyasıdır. Su bazlı, PVA esaslı üstün kaliteli mat görünümlü dekoratif iç cephe son kat boyasıdır.*Sıva sunta alçı beton gibi yapı elemanlarına kolaylıkla uygulanır.Nefes alma özelliği sayesinde duvardaki rutubeti dışarı atar.Yüksek örtücülük gücüne sahiptir. Çatlama ve dökülme yapmaz.İçinde barındırdığı katkılar sayesinde yüksek yağ itici özelliğe sahip olup, yüzeyde oluşabilecek her türlü lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir.

 • 11  

   DEKO SIL – Silikonlu Dış Cephe Boyasi

   Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, dayanıklı, uzun ömürlü, mat dış cephe boyasıdır. Silikon katkısından dolayı dayanıklıdır. Mükemmel yapışma, yayılma, örtme ve uygulama kolaylığına sahiptir. Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Teneffüs edebilme özelliği duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar.